Jssor Slider (8.x-1.0-rc5) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: No
el: Όχι

en: None
el: Κανένα

en: Image
el: Εικόνα

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Always
el: Πάντα

en: Never
el: Ποτέ

en: General
el: Γενικά

en: Basic
el: Βασική

en: Both
el: Και τα δύο

en: Rows
el: Γραμμές

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Skin
el: Θέμα
