Jssor Slider (8.x-1.0-rc5) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Image
lv: Attēls

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: General
lv: Galvenie

en: Basic
lv: Pamata

en: Both
lv: Abi

en: Rows
lv: Rindas

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: Transition
lv: Pāreja

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: Steps
lv: Soļi
