Jssor Slider (8.x-1.0-rc5) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: Image
sv: Bild

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Always
sv: Alltid

en: Never
sv: Aldrig

en: General
sv: Allmän

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Both
sv: Båda

en: Rows
sv: Rader

en: Switch
sv: Byt

en: Transition
sv: Övergång

en: Fade
sv: Tona

en: Orientation
sv: Orientering

en: Skin
sv: Skal

en: Steps
sv: Steg

en: Image field
sv: Bildfält
