Jssor Slider (8.x-1.0-rc6) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Image
ast: Imaxe

en: Never
ast: Nunca

en: General
ast: Xeneral

en: Basic
ast: Básicu

en: Rows
ast: Fileres
