Jssor Slider (8.x-1.0-rc6) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Never
az: Heç vaxt

en: General
az: Əsas

en: Basic
az: Əsas

en: Both
az: Hər ikisi

en: Rows
az: Sıralar

en: Switch
az: Keçid

en: Caption
az: Başlıq

en: Transition
az: Keçid

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Steps
az: Addımlar
