Jssor Slider (8.x-1.0-rc6) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Image
eo: Bildo

en: Never
eo: Neniam

en: Rows
eo: Vicoj

en: Image style
eo: Bilda stilo
