Jssor Slider (8.x-1.0-rc6) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Image
fi: Kuva

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Always
fi: Aina

en: Never
fi: Ei koskaan

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: Both
fi: Molemmat

en: Rows
fi: Rivejä

en: Switch
fi: Vaihda

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Transition
fi: Sivunsiirto

en: Fade
fi: Himmennä

en: Skin
fi: Ulkoasu

en: Pause on hover
fi: Pysäytä hiiren ollessa päällä

en: Steps
fi: Vaiheet

en: Image style
fi: Kuvan tyyli
