Jssor Slider (8.x-1.0-rc6) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Image
he: תמונה

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Never
he: אף פעם

en: General
he: כללי

en: Basic
he: בסיסי

en: Both
he: שנייהם

en: Rows
he: שורות

en: Switch
he: החלפה

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Transition
he: מעבר שקפים

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Skin
he: עיצוב

en: Steps
he: צעדים

en: Image style
he: סגנון תמונה
