Jssor Slider (8.x-1.0-rc6) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Always
nl: Altijd

en: Never
nl: Nooit

en: General
nl: Algemeen

en: Basic
nl: Basis

en: Both
nl: Beide

en: Rows
nl: Rijen

en: Switch
nl: Omschakelen

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Transition
nl: Overgang

en: Fade
nl: Vervaag

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Skin
nl: Uiterlijk

en: Pause on hover
nl: Pauzeren bij aanwijzen

en: Steps
nl: Stappen

en: Image field
nl: Afbeeldingsveld

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl
