Jssor Slider (8.x-1.0-rc6) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: No
tr: Hayır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Image
tr: Resim

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Always
tr: Her zaman

en: Never
tr: Asla

en: General
tr: Genel

en: Basic
tr: Temel

en: Both
tr: İkisi de

en: Rows
tr: Satırlar

en: Switch
tr: Değiştir

en: Caption
tr: Başlık

en: Transition
tr: Geçiş

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Steps
tr: Adımlar

en: Image style
tr: Resim stili
