Jssor Slider (8.x-1.0-rc6) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: None
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Caption
ug: تېما

en: Skin
ug: سىرىتقى كۆرىنىشى
