Jssor Slider (8.x-1.0-rc5) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Image
be: Малюнак

en: Always
be: Заўжды

en: Never
be: Ніколі

en: General
be: Агульны

en: Basic
be: Асноўны

en: Both
be: Абодва(едзве)

en: Rows
be: Радкі

en: Switch
be: Пераключэнне
