Jssor Slider (8.x-1.0-rc6) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: Image
bn: ছবি

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: General
bn: সাধারণ
