Jssor Slider (8.x-1.0-rc6) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: No
fa: خیر

en: None
fa: هیچ

en: Image
fa: تصویر

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Always
fa: همیشه

en: Never
fa: هیچوقت

en: General
fa: عمومی

en: Basic
fa: پایه

en: Both
fa: هردو

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Caption
fa: عنوان

en: Transition
fa: انتقال

en: Fade
fa: محو شدن

en: Skin
fa: پوسته

en: Image field
fa: فیلد تصویر

en: Image style
fa: سبک تصویر
