Jssor Slider (8.x-1.0-rc4) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: No
gu: નહિ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Never
gu: કદી નહી

en: General
gu: સામાન્ય

en: Both
gu: બંને

en: Rows
gu: હરોળો
