Jssor Slider (8.x-1.0-rc6) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Horizontal
kn: ಅಡ್ಡಲಾದ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Both
kn: ಎರಡೂ

en: Rows
kn: ಅಡ್ಡಸಾಲುಗಳು

en: Switch
kn: ಸ್ವಿಚ್

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ
