Jssor Slider (8.x-1.0-rc6) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: Image
ku: وێنە

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: General
ku: گشتی

en: Basic
ku: سەرەتایی

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
