Jssor Slider (8.x-1.0-rc5) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ
