Jssor Slider (8.x-1.0-rc6) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: Image
nn: Bilete

en: Never
nn: Aldri

en: Rows
nn: Rader
