Jssor Slider (8.x-1.0-rc6) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Image
sk: Obrázok

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: General
sk: Všeobecné

en: Basic
sk: Základné

en: Both
sk: Oba

en: Rows
sk: Riadky

en: Switch
sk: Prepnúť

en: Caption
sk: Popis

en: Image style
sk: Štýl obrázka
