Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: 1 minute | @count minutes
be[0]: 1 хвіліна
be[1]: @count хвілін
be[2]: @count хвілін

en: 1 hour | @count hours
be[0]: 1 гадзіна
be[1]: @count гадзінаў

en: 1 day | @count days
be[0]: 1 дзень
be[1]: @count дні
be[2]: @count дзён

en: 1 day
be: 1 дзень

en: 1 year
be: 1 год

en: 1 minute
be: 1 хвіліна

en: @count hours
be: @count гдз

en: @count days
be: @count дзён

en: 1 second | @count seconds
be[0]: 1 секунда
be[1]: @count секунды
be[2]: @count секундаў

en: 1 year | @count years
be[0]: 1 год
be[1]: @count гадоў

en: 1 month | @count months
be[0]: 1 месяц
be[1]: @count мес.
