Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: 1 day | @count days
cy[0]: 1 diwrnod

en: Up
cy: I fyny

en: Down
cy: I lawr

en: 1 year | @count years
cy[0]: 1 flwyddyn

en: 1 month | @count months
cy[0]: 1 mis
cy[1]: @count mis
