Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: 1 hour | @count hours
th[0]: 1 ชั่วโมง
th[1]: @count ชั่วโมง

en: 1 day | @count days
th[0]: 1 วัน
th[1]: @count วัน

en: Up
th: ขึ้น

en: 1 minute
th: 1 นาที

en: @count days
th: @count วัน

en: 1 year | @count years
th[0]: 1 ปี
th[1]: @count ปี

en: 1 month | @count months
th[0]: 1 เดือน
th[1]: @count เดือน
