Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: 1 minute | @count minutes
gl[0]: 1 minuto
gl[1]: @count minutos

en: 1 hour | @count hours
gl[0]: 1 hora
gl[1]: @count horas

en: 1 day | @count days
gl[0]: 1 día
gl[1]: @count días

en: Up
gl: Arriba

en: 1 day
gl: 1 día

en: 1 minute
gl: 1 minuto

en: @count minutes
gl: @count minutos

en: @count hours
gl: @count horas

en: @count days
gl: @count días

en: @count years
gl: @count anos

en: 1 year | @count years
gl[0]: 1 ano
gl[1]: @count anos

en: 1 month | @count months
gl[0]: 1 mes
gl[1]: @count meses

en: Redirect path
gl: Ruta da redirección
