Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Message
ja: メッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: 1 minute | @count minutes
ja[0]: 1分
ja[1]: @count 分

en: 1 hour | @count hours
ja[0]: 1時間
ja[1]: @count時間

en: 1 day | @count days
ja[0]: 1日
ja[1]: @count日

en: Up
ja: 上へ

en: 1 day
ja: 1日

en: Down
ja: 下へ

en: 1 second
ja: 1秒

en: 1 minute
ja: 1分

en: @count months
ja: @count ヶ月

en: 1 second | @count seconds
ja[0]: 1 秒
ja[1]: @count 秒

en: 1 year | @count years
ja[0]: 1年
ja[1]: @count年

en: 1 month | @count months
ja[0]: 1ヶ月
ja[1]: @countヶ月

en: Redirect path
ja: リダイレクトパス
