Javascript Timer (2.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: 1 hour
uk: 1 година

en: 1 minute | @count minutes
uk[0]: @count хвилина
uk[1]: @count хвилини
uk[2]: @count хвилин

en: 1 hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: 1 day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: Up
uk: Вгору

en: 1 day
uk: 1 день

en: 1 year
uk: 1 рік

en: Down
uk: Вниз

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: 1 second
uk: 1 секунда

en: @count seconds
uk: @count сек.

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: @count minutes
uk: @count хв.

en: @count hours
uk: @count год.

en: @count days
uk: @count дні(днів)

en: @count months
uk: @count місяці

en: @count years
uk: років @count

en: 1 second | @count seconds
uk[0]: @count секунда
uk[1]: @count секунди
uk[2]: @count секунд

en: 1 year | @count years
uk[0]: @count рік
uk[1]: @count роки
uk[2]: @count років

en: 1 month | @count months
uk[0]: @count місяць
uk[1]: @count місяці
uk[2]: @count місяців

en: Redirect path
uk: Шлях переспрямування
