Javascript Timer (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Up
ru: Вверх

en: 1 day
ru: 1 день

en: 1 year
ru: 1 год

en: Down
ru: Вниз

en: 1 month
ru: 1 месяц

en: 1 second
ru: 1 секунда

en: @count seconds
ru: @count секунд

en: 1 minute
ru: 1 минута

en: @count minutes
ru: @count минут

en: Redirect path
ru: Путь переадресации
