Javascript Timer (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Up
sk: Hore

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Down
sk: Dolu

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: 1 second
sk: 1 sekunda

en: @count seconds
sk: @count sekúnd

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: @count minutes
sk: @count minút

en: @count hours
sk: @count hodín

en: @count days
sk: @count dní

en: @count months
sk: @count mesiace

en: @count years
sk: @count roky

en: Redirect path
sk: Adresa presmerovania
