jsTree menu (2.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Help
fi: Ohje

en: Default
fi: Oletus

en: Menu
fi: Valikko

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Blocks
fi: Lohkot
