jsTree menu (2.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Menu
he: תפריט

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Blocks
he: בלוקים
