jsTree menu (2.0.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: General settings
pt: Configurações gerais

en: Help
pt: Ajuda

en: Default
pt: Padrão

en: Automatic
pt: Automático

en: Blocks
pt: Blocos
