jsTree menu (2.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: General settings
ro: Setări generale

en: Help
ro: Ajutor

en: Default
ro: Implicit

en: Menu
ro: Meniu

en: Automatic
ro: Automat

en: Blocks
ro: Blocuri
