jsTree menu (2.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Help
tr: Yardım

en: Default
tr: Varsayılan

en: Menu
tr: Menü

en: Automatic
tr: Otomatik

en: Blocks
tr: Bloklar
