jsTree menu (2.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Default
vi: Mặc định

en: Automatic
vi: Tự động

en: Blocks
vi: Khối
