jsTree menu (2.1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Automatic
cs: Automatické

en: Blocks
cs: Bloky
