jsTree menu (2.1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Menu
el: Μενού

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Blocks
el: Μπλοκ
