jsTree menu (2.1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Blocks
pl: Bloki

en: Normal icon
pl: Normalna ikona
