jsTree menu (2.1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Menu
bg: Меню

en: Blocks
bg: Блокове
