jsTree menu (2.1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Menu
hr: Izbornik

en: Automatic
hr: Automatski

en: Blocks
hr: Blokovi
