jsTree menu (2.1.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Menu
lt: Meniu

en: Blocks
lt: Blokai
