jsTree menu (2.1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Blocks
lv: Bloki
