jsTree menu (2.1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Help
ta: உதவி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Automatic
ta: தானியங்கி

en: Blocks
ta: பகுதி
