jsTree menu (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Help
da: Hjælp

en: Default
da: Standard

en: Automatic
da: Automatisk

en: Blocks
da: Blokke
