jsTree menu (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Menu
et: Menüü

en: Blocks
et: Plokid
