jsTree menu (8.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Menu
ar: القائمة

en: Blocks
ar: الصناديق
