jsTree menu (8.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག
