jsTree menu (8.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Help
cy: Cymorth

en: Default
cy: Diofyn

en: Menu
cy: Dewislen

en: Blocks
cy: Blociau
