jsTree menu (8.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Help
hi: मदद

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Menu
hi: सूची

en: Automatic
hi: स्वचालित

en: Blocks
hi: ब्लॉक

en: Please, make sure @menu menu has links.
hi: कृपया, सुनिश्चित करें कि @menu मेनू में लिंक हैं
