jsTree menu (8.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Menu
kk: Мәзір

en: Blocks
kk: Блоктар
