jsTree menu (8.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: Menu
sv: Meny

en: Automatic
sv: Automatisk

en: Blocks
sv: Block
